fbpx

Expresné prihlásenie vozidla

Komplexný balík služieb už do 7 pracovných dní

Zverte nám prihlásenie Vášho dovezeného vozidla. Prihlásenie zahŕňa viacero úkonov. Môžete si u nás vybrať komplexný balík služieb, ktorý zahŕňa kompletnú registráciu vozidla, ale aj jednotlivé úkony samostatne. S nami nečakáte mesiac, vozidlo máte prihlásené do 7 pracovných dní.

Služba je aktuálne ponúkaná len v Bratislave.

Prevozné značky
aj do zahraničia

Pre viac info kliknite SEM

Prihlásenie vozidla
rýchlo a bez problémov

Využitím našej služby nebudete viac musieť behať po úradoch a čakať mesiac na prihlásenie vozidla. Odovzdaním vozidla na KO, EK, TK a splnomocnenia Vám do 7 pracovných dní odovzdáme prihlásené vozidlo. Zabezpečíme pre Vás všetky služby a Vy si už len vychutnáte jazdu vo Vašom vozidle.

O kvalite naších služieb sa najlepšie dozvedáme od našich spokojných klientov. Niektorí z klientov sa o svoje skúsenosti podelili aj písomne.

Tu si môžete pozrieť referencie.

Požičaných prevozných značiek

Prihlasených vozidiel

Dovezených automobilov

Úkony potrebné
k registrácií motorového vozidla na SK

Nižšie je uvedený zoznam úkonov, ktoré je potrebné vykonať pri registrácii motorového vozidla v Slovenskej republike. Jednotlivé úkony je možné objednať aj samostatne. Všetko Vám zabezpečíme expresne rýchlo za najnižšie ceny.

 • 1. Úradné preklady
  V prípade dovozu vozidla zo zahraničia je potrebné preložiť technický preukaz a kúpnopredajnú zmluvu alebo faktúru Ak je vozidlo dovezené z Českej republiky, úradný preklad do slovenského jazyka nie je potrebný. Úradný preklad kúpnopredajnej zmluvy alebo faktúry nie je taktiež potrebný v prípade, že dokumenty sú dvojjazyčné, respektíve vyhotovené v jazyku vývoznej krajiny a v slovenskom jazyku.
 • 2. Kontrola originality, technická a emisná kontrola
  Ak dovážate vozidlo zo zahraničia, je potrebné vykonať kontrolu originality. Kontrola je platná 15 dní odo dňa vykonania kontroly. V prípade, že vozidlo je staršie ako 4 roky, je potrebné vykonať aj technickú a emisnú kontrolu.
  Ak potrebujete odstrániť závady na vozidle, môžete využiť služby hodinovej garáže. Tá poskytuje prenájom profesionálnych priestorov k svojpomocnej oprave Vášho vozidla. Pričom k dispozícii máte aj veľkú montážnu jamu a kompletné profesionálne náradie.
 • 3. Poplatok idovoz.sk
  Poplatok, ktorý potvrdzuje prevzatie zodpovednosti za nakladanie s odpadom pochádzajúcim z vozidla, ktoré je jednotlivo dovezeným vozidlom. Presnú cenu vypočítate uvedením VIN čísla vozidla na stránke www.idovoz.sk
 • 4. Žiadosť o uznanie typového schválenia ES / schválenia jednotlivo dovezeného vozidla z členského štátu / iného zmluvného štátu
  Podanie žiadosti o uznanie typového schválenia ES / schválenia jednotlivo dovezeného vozidla z členského štátu / iného zmluvného štátu na okresný úrad v mieste prihlasovania vozidla. Žiadosť si môžete stiahnúť TU.
 • 5. Povinné zmluvné poistenie – PZP
  Pred zápisom vozidla do evidencie vozidiel je potrebné uzatvorenie povinného zmluvného poistenia, takzvané PZP.
 • 6. Zapísanie vozidla do evidencie
  Pri prihlasovaní vozidla je potrebné vyplniť žiadosť o zapísanie vozidla do evidencie vozidiel a uhradiť správny poplatok na dopravnom inšpektoráte. K výpočtu sumy môžete využiť našu kalkulačku. K sume je potrebné pripočítať poplatok za tabuľku s evidenčným číslom, pričom za jednu tabuľku s evidenčným číslom je poplatok 16,50 €. Žiadosť si môžete stiahnúť TU.
 • 7. Administratívna TK a EK
  Pokiaľ je vozidlo staršie ako 4 roky a bola vykonaná dovozová technická a emisná kontrola je po zápise vozidla do evidencie vozidiel potrebné vykonanie administratívnej TK a EK. Túto povinnosť je potrebné si splniť do 7 dní odo dňa zápisu vozidla do evidencie vozidiel.

Vypočítajte si
správny poplatok
pri registrácii vozidla

Zaujíma Vás cena za správny poplatok pri registrácii vozidla? Stačí správne vyplniť kolónky typ vozidla, deň prvej evidencie vozidla, výkon motora a kliknúť na Vypočítať.

Viac informácií Cenník
Vypočítať

* výsledná cena je len informatívna

Cenník prihlásenia vozidla

V našej prehľadnej tabuľke nižšie nájdete cenu za jednotlivé úkony pri prihlásení Vášho vozidla. Môžete využiť komplexný balík služieb, alebo si jednotlivo vybrať úkon, ktorý potrebujete.

Cenník jednotlivých úkonov Cena (bez DPH)
Úradné preklady technického preukazu a kúpnopredajnej zmluvy 25 € / normostrana
Kontrola originality vozidla 100 €
Emisná a technická kontrola 90 €
Poplatok idovoz.sk 30 €*
Žiadosť o uznanie typového schválenia ES / schválenia jednotlivo dovezeného vozidla z členského štátu / iného zmluvného štátu 100 € štandardné konanie
300 € zrýchlené konanie
Prihlásenie vozidla do evidencie Sumu si vypočítate v kalkulačke + 16,50 € za jednu tabuľku s evidenčným číslom
Prihlásenie vozidla na kľúč do 7 dní 250 €**

Cenník platný od 1.1.2020

*Cena sa odvíja od konkrétného typu vozidla. Presnú cenu vypočítate uvedením VIN čísla vozidla na stránke www.idovoz.sk.

**K uvedenej cene je potrebné pripočítať cenu za jednotlivé úkony.

Kontaktný formulár

Vaša objednávka: