Prevozné značky
už od 10 € na deň

Prevozné značky na Slovensko alebo do zahraničia na krátkodobé alebo dlhodobé zapožičanie. K prevozným značkám, často označovaným aj ako prevozky, obdržíte kompletnú a platnú dokumentáciu k bezproblémovému užívaniu. V cene je zarhnuté povinné zmluvné poistenie (PZP)  a uhradená diaľničná známka v rámci Slovenskej republiky.

Prevozné značky na Slovensko
alebo aj zvláštne evidenčné čísla typu C

Prevozné značky na Slovensko označované aj ako zvláštne evidenčné čísla typu C je možné užívať na schvaľovanie jednotlivo dovezených motorových vozidiel zo zahraničia. Použutie je možné za účelom schvaľovania dovezených vozidiel do evidencie vozidiel Slovenskej republiky, a to najmä na absolvovanie kontroly originality, technickej kontroly, emisnej kontroly, prípadne na vykonanie opráv na vozidle a následne konania na okresnom úrade. Územná platnosť slovenských prevozných značiek je Slovenská republika. V cene je zahrnuté PZP a slovenská diaľničná známka. Vrátna záloha je vo výške 100 EUR.

Použitie: osobné vozidlá, nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, motocykle, prívesy a návesy

Prevozné značky do zahraničia
alebo aj značky určené na dovoz vozidiel

Prevozné značky určené na dovoz vozidiel zo zahraničia a to najme z Nemecka, Rakúska, Belgicka, Českej republiky, Poľska a ďaľších krajín (kompletný zoznam nájdete v spodnej časti stránky)  sa smú užívať len na jazdené vozidlá, ktoré sú odhlásené z evidencie a zároveň majú platnú technickú a emisnú kontrolu pokiaľ takej kontrole už podliehajú,  alebo nové vozidlá. V prípade jazdených vozidiel musia byť súčaťou dokumenty ako je odhlásený technický preukaz, nadobúdaci doklad (faktúra alebo kúpnopredajná zmluva) a doklad preukazujúci platnosť technickej a emisnej kontroly. Pokiaľ sa jedná o nové vozidla k dispozícií musí byť COC a nadobúdací doklad. Nami ponúkané prevozné značky je možné užívať vo vybraných krajinách Európskej Únie. V cene je zahrnuté PZP a slovenská diaľničná známka. Vrátna záloha je vo výške 200 EUR.

Použitie: osobné vozidlá, nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, prívesy a návesy

0+

Prihlásených vozidiel

0+

Vybavených prevozných značiek

0+

Dovezených automobilov

O kvalite naších služieb sa najlepšie dozvedáme od našich spokojných klientov. Niektorí z klientov sa o svoje skúsenosti podelili aj písomne.

Výpočet ceny za zapožičanie

Zaujíma Vás cena za prevozné značky? Vypočítajte si, aký je poplatok za ich využívanie pár klikmi. Stačí, ak v našej online kalkulačne vyplníte na aký typ vozidla prevozné značky potrebujete, v ktorej krajine ich checete využívať a na aké obdobie. V prípade dlhodobého zapožičania je možná zľava po individuálnej dohode.

* výsledná cena je len informatívna

Kontaktný formulár

Objednávka:

* výsledná cena je len informatívna

Celkový cenník pre prevozné značky

V prehľadnej tabuľke nižšie nájdete cenu za zapožičanie prevozných značiek v závislosti od dĺžky zapožičania. Pre výpočet ceny za ich zapožičanie na 15 a viac dní využite našu online kalkulačku.

Počet dní Slovensko vozidlá do 3,5 t., motocykle, prívesy/návesy Slovensko vozidlá nad 3,5 t., nákladné vozidlá Zahraničie vozidlá do 3,5 t., motocykle, prívesy/návesy Zahraničie vozidlá nad 3,5 t., nákladné vozidlá
1 deň 30 € 45 € 60 € 90 €
2 dni 30 € 45 € 80 € 120 €
3 dni 30 € 45 € 100 € 150 €
4 dni 40 € 60 € 120 € 180 €
5 dní 50 € 75 € 140 € 210 €
6 dní 60 € 90 € 160 € 240 €
7 dní 60 € 90 € 180 € 270 €
8 dní 70 € 105 € 200 € 300 €
9 dní 80 € 120 € 220 € 330 €
10 dní 90 € 135 € 240 € 360 €
11 dní 100 € 150 € 260 € 390 €
12 dní 110 € 165 € 280 € 420 €
13 dní 120 € 180 € 300 € 450 €
14 dní 120 € 180 € 320 € 480 €
15 dní kontaktujte nás kontaktujte nás kontaktujte nás kontaktujte nás

Prehľad krajín s možnosťou využitia značiek

Prevozné značky je možné využiť aj na dovoz áut zo zahraničia. K samotným prevozným značkám Vám zabezpečíme potrebné doklady s medzinárodnými certifikátmi, platným poistením v rámci Európskej únie a diaľničnou známkou v rámci Slovenskej republiky.

Prehľad krajín, v rámci ktorých je možné využiť prevozné značky: Slovensko ,Česko, Rakúsko, Nemecko, Holandsko, Francúzsko, Poľsko, Belgicko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Portugalsko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko.

Prevzatie značiek

Prevozné značky si môžete prevziať u nás osobne na pobočke v Bratislave už v deň rezervácie. Počas pracovných dní je možnosť doručenia prevozných značiek už na druhý deň prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Doručenie v rámci Slovenska je bezplatné. Okrem Slovenska je možné prevozné značky zaslať aj do zahraničia za poplatok.

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Kvalita zostáva dlho potom, ako sa zabudne na cenu. Staráme sa o prihlásenie vozidla alebo Vám dovezieme Vaše vozidlo zo zahraničia.

Patrik J.

05.04.2024

Veľmi seriózni a ústretoví. Zaobstarali mi auto podľa mojich predstáv a všetko prebehlo v poriadku a rýchlo. Veľká spokojnosť.

Ľuboš J.

29.02.2024

Som veľmi spokojný. Všetko prebehlo hladko a o všetko sa postarali. Odporúčam. Ďalšie auto budem isto brat tieť cez Auto na klúč ;)

Pavol K.

17.02.2024

Tuto firmu sme si vyhliadli podla recenzií a môžem povedať, že sme urobili správne rozhodnutie. Dali sme si doviezť auto z nemecka a prihlasit do evidencie. Všetko klaplo na jednotku. Bolo to naozaj auto na kľúč. Komunikacia bola profesionalna, rýchle reakcie na poslané emaily, bolo dodržané všetko na čom sme sa dohodli, ... proste fantázia. Klobúk dole. Ešte raz ďakujeme Auto na kľúč

Martin D.

13.02.2024

Veľmi príjemný a profesionálny prístup. Nápomocný, flexibilný a ústretový pri riešení "komplikácii". Určite využijem ich služby aj v budúcnosti...

Marek L.

09.02.2024

Vybrali sme si sami auto v DE s internetu. Len podľa fotiek,popisu a páčilo sa nám. Preposlali link na daný inzerát chalanom s Autonaklúč. A všetko vybavili ako po masle. Komunikácia ,postup,preverenie technického stavu,dovoz,prihlásenie,odovzdanie.Záloha 10% s ceny zbytok pred odovzdaním. Sme veľmi spokojný.Odporúčame všetkým ,kto nemá čas ,skúsenosti ani nervy. Len tak dalej takto sa robí biznis.Určite Váše služby ešte využijeme :)

Stanislav O.

02.02.2024

Moja skusenost s firmou Auto na kluc bola naozaj ukazkova od sameho zaciatku az do konca.Preto mozem bez najmensieho vahania iba odporucit sluzby tejto firmy.Nemali najmensi problem komunikovat ohladom mojej zalezitosti cez vikend a mimo otvaracich hodin.Keby takto pristupovali aj ostatne firmy k svojim zakaznikom,tak by sme hadam zili aj o 10 rokov dlhsie...:)

Martin K.

01.02.2024

Môžem len a len odporúčať...všetko na jednotu, od samého začiatku až po odovzdanie auta...Teslička je doma :)

Andrej T.

30.01.2024

Doviezli nám dve autá z Nemecka. Seriózne jednanie, dobrá komunikácia, super služba. Auto nám doviezli domov prepísané na značkách. Môžem iba odporúčať.

Dávid K.

26.01.2024

Ak si chce niekto prenajať značky odporučam Auto na kľúč.Veľmy dobra komunikácia všetko som vybavil mailom pri preberani už mali všetko pripravené len som podpisal papiere a na dohodnuty deň vybavili kuriera takže som sa o nič nemusel starať.Zálohu vrátili hneď.

Benoit D.

18.01.2024

I had my car changed from Austrian to Slovakian plates with Auto na Kluc. I found the team very professional and proactive. I can only recommend!

Odoberajte náš newsletter a my Vám pravidelne doručíme novinky & tipy zdarma.

Máte na nás otázku?

Zavolajte nám alebo napíšte a pokúsime sa Vám pomôcť.