Prevozné značky
už od 10 € na deň

Prevozné značky na Slovensko alebo do zahraničia na krátkodobé alebo dlhodobé zapožičanie. K prevozným značkám, často označovaným aj ako prevozky, obdržíte kompletnú a platnú dokumentáciu k bezproblémovému užívaniu. V cene je zarhnuté povinné zmluvné poistenie (PZP)  a uhradená diaľničná známka v rámci Slovenskej republiky.

Prevozné značky na Slovensko
alebo aj zvláštne evidenčné čísla typu C

Prevozné značky na Slovensko označované aj ako zvláštne evidenčné čísla typu C je možné užívať na schvaľovanie jednotlivo dovezených motorových vozidiel zo zahraničia. Použutie je možné za účelom schvaľovania dovezených vozidiel do evidencie vozidiel Slovenskej republiky, a to najmä na absolvovanie kontroly originality, technickej kontroly, emisnej kontroly, prípadne na vykonanie opráv na vozidle a následne konania na okresnom úrade. Územná platnosť slovenských prevozných značiek je Slovenská republika. V cene je zahrnuté PZP a slovenská diaľničná známka. Vrátna záloha je vo výške 100 EUR.

Použitie: osobné vozidlá, nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, motocykle, prívesy a návesy

Prevozné značky do zahraničia
alebo aj značky určené na dovoz vozidiel

Prevozné značky určené na dovoz vozidiel zo zahraničia a to najme z Nemecka, Rakúska, Belgicka, Českej republiky, Poľska a ďaľších krajín (kompletný zoznam nájdete v spodnej časti stránky)  sa smú užívať len na jazdené vozidlá, ktoré sú odhlásené z evidencie a zároveň majú platnú technickú a emisnú kontrolu pokiaľ takej kontrole už podliehajú,  alebo nové vozidlá. V prípade jazdených vozidiel musia byť súčaťou dokumenty ako je odhlásený technický preukaz, nadobúdaci doklad (faktúra alebo kúpnopredajná zmluva) a doklad preukazujúci platnosť technickej a emisnej kontroly. Pokiaľ sa jedná o nové vozidla k dispozícií musí byť COC a nadobúdací doklad. Nami ponúkané prevozné značky je možné užívať vo vybraných krajinách Európskej Únie. V cene je zahrnuté PZP a slovenská diaľničná známka. Vrátna záloha je vo výške 200 EUR.

Použitie: osobné vozidlá, nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, prívesy a návesy

0+

Prihlásených vozidiel

0+

Vybavených prevozných značiek

0+

Dovezených automobilov

O kvalite naších služieb sa najlepšie dozvedáme od našich spokojných klientov. Niektorí z klientov sa o svoje skúsenosti podelili aj písomne.

Výpočet ceny za zapožičanie

Zaujíma Vás cena za prevozné značky? Vypočítajte si, aký je poplatok za ich využívanie pár klikmi. Stačí, ak v našej online kalkulačne vyplníte na aký typ vozidla prevozné značky potrebujete, v ktorej krajine ich checete využívať a na aké obdobie. V prípade dlhodobého zapožičania je možná zľava po individuálnej dohode.

* výsledná cena je len informatívna

Kontaktný formulár

Objednávka:

* výsledná cena je len informatívna

Celkový cenník pre prevozné značky

V prehľadnej tabuľke nižšie nájdete cenu za zapožičanie prevozných značiek v závislosti od dĺžky zapožičania. Pre výpočet ceny za ich zapožičanie na 15 a viac dní využite našu online kalkulačku.

Počet dní Slovensko vozidlá do 3,5 t., motocykle, prívesy/návesy Slovensko vozidlá nad 3,5 t., nákladné vozidlá Zahraničie vozidlá do 3,5 t., motocykle, prívesy/návesy Zahraničie vozidlá nad 3,5 t., nákladné vozidlá
1 deň 30 € 45 € 60 € 90 €
2 dni 30 € 45 € 80 € 120 €
3 dni 30 € 45 € 100 € 150 €
4 dni 40 € 60 € 120 € 180 €
5 dní 50 € 75 € 140 € 210 €
6 dní 60 € 90 € 160 € 240 €
7 dní 60 € 90 € 180 € 270 €
8 dní 70 € 105 € 200 € 300 €
9 dní 80 € 120 € 220 € 330 €
10 dní 90 € 135 € 240 € 360 €
11 dní 100 € 150 € 260 € 390 €
12 dní 110 € 165 € 280 € 420 €
13 dní 120 € 180 € 300 € 450 €
14 dní 120 € 180 € 320 € 480 €
15 dní kontaktujte nás kontaktujte nás kontaktujte nás kontaktujte nás

Prehľad krajín s možnosťou využitia značiek

Prevozné značky je možné využiť aj na dovoz áut zo zahraničia. K samotným prevozným značkám Vám zabezpečíme potrebné doklady s medzinárodnými certifikátmi, platným poistením v rámci Európskej únie a diaľničnou známkou v rámci Slovenskej republiky.

Prehľad krajín, v rámci ktorých je možné využiť prevozné značky: Slovensko ,Česko, Rakúsko, Nemecko, Holandsko, Francúzsko, Poľsko, Belgicko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Portugalsko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko.

Prevzatie značiek

Prevozné značky si môžete prevziať u nás osobne na pobočke v Bratislave už v deň rezervácie. Počas pracovných dní je možnosť doručenia prevozných značiek už na druhý deň prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Doručenie v rámci Slovenska je bezplatné. Okrem Slovenska je možné prevozné značky zaslať aj do zahraničia za poplatok.

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Kvalita zostáva dlho potom, ako sa zabudne na cenu. Staráme sa o prihlásenie vozidla alebo Vám dovezieme Vaše vozidlo zo zahraničia.

Eugen K.

09.05.2023

Velmi profesionalny a ustretovy pristup. Chalani komunikovali rychlo a robili vsetko preto aby proces dovozu a predaja prebehol k mojej spokojnosti.

Filip K.

23.04.2023

Potreboval jsem prevozku na Teslu z Vidne do Brna. Panove mi max. vysli vstric a to i pres velkou poptavku na konci 3/2023 tak (hlavne) i pres me neustale zmeny terminu zapujceni. Vse probehlo vyborne a Auto na kluc mohu jen doporucit.

Milan V.

16.04.2023

Veľmi profesionálny prístup, rýchla odpoveď, príjemný rozhovor a celkovo dobrý dojem z komunikácie. Prevoznú značku na vozík som potreboval doručiť do zahraničia - Slovinsko. Doručená bola extrémne rýchlo. Ďakujem tímu "Auto na kľúč" za pomoc.

Martin K.

13.04.2023

Cez Auto na kľúč som si nechal doviezť vozidlo z Nemecka. Celý dovoz vrátane administratívnych úkonov a registrácie bol vybavený nad očakávania - profesionalita, rýchle reakcie pri komunikácii (odpovede na emaily v priebehu minút), zastrešenie kompletného procesu, ušetrenie na registračnom poplatku (netušil som, že na mild-hybrid sa tiež vzťahuje znížená sadzba na hybridy), maximum vecí vybavených elektronicky mailom/telefonicky (okrem odovzdania splnomocnenia na prihlasovanie a samotného prevzatia vozidla 😅). Ešte aj poistenie mi dokázali sprostredkovať, takže bol skutočne "na kľúč". 100% spokojnosť.

Lukáš D.

03.04.2023

Absolútna profesionalita a ústretovosť počas celého procesu od výberu vozidla až po jeho doručenie, klient je informovaný o každom kroku. Pokojne môžem povedať, že prejdú aj tú pomyselnú ‘extra míľu’ k spokojnosti zákazníka. Vrelo odporúčam.

Marcel A.

03.04.2023

Nedávno som si dal doviesť auto cez tuto spoločnosť. Všetko prebehlo bezstarostne a pristupovali k mojej zákazke profesionálne. Pokiaľ si plánujete doviezť auto zo zahraničia, tak odporúčam cez tuto spoločnosť. Ďakujem za výborne služby a prajem veľa úspechov.

Ivan B.

01.04.2023

Vzdy vyborny pristup a ochota vyjst v ustrety, aj ked clovek nieco zhana na poslednu chvilu. Uz po niekolky krat vyuzite sluzby a vzdy len spokojnost. :)

Michal G.

12.03.2023

Pre Auto na Kľúč sme sa rozhodli hlavne vďaka referenciám ktoré sme o nich čítali. A skutočne môžem spokojne napísať, že všetko zvládli profesionálne bez zaváhania či zaškrípania. Nechali sme si doviezť auto zo zahraničia a od prvého kontaktu až po odovzdanie auta všetko zastrešili a z nasej strany je maximálna spokojnosť zo službami ktoré ponúkajú a dávam im veľký palec hore. Môžem im len zaželať nech ich takýto entuziazmus a zanietenie byť najlepší v tom čo robia neopúšťa a nech sa im darí. Ešte raz ďakujeme.

Martin Š.

01.03.2023

Excelentné vybavenie prihlasenia auta, rýchle a zhovievavé jednanie, určite odporúčam aj ďalším ušetríte si kopec času 👌

Rastislav S.

23.03.2023

Profesionálny prístup, bez čakania mila a prívetiva komunikácia konečne niekto kto si váži zákazníka dúfam že na Slovensku bude viac firiem ako auto na kľúč vrelo odporúčam

Odoberajte náš newsletter a my Vám pravidelne doručíme novinky & tipy zdarma.

Máte na nás otázku?

Zavolajte nám alebo napíšte a pokúsime sa Vám pomôcť.