Prevozné značky
už od 10 € na deň

Prevozné značky na Slovensko alebo do zahraničia na krátkodobé alebo dlhodobé zapožičanie. K prevozným značkám, často označovaným aj ako prevozky, obdržíte kompletnú a platnú dokumentáciu k bezproblémovému užívaniu. V cene je zarhnuté povinné zmluvné poistenie (PZP)  a uhradená diaľničná známka v rámci Slovenskej republiky.

Prevozné značky na Slovensko
alebo aj zvláštne evidenčné čísla typu C

Prevozné značky na Slovensko označované aj ako zvláštne evidenčné čísla typu C je možné užívať na schvaľovanie jednotlivo dovezených motorových vozidiel zo zahraničia. Použutie je možné za účelom schvaľovania dovezených vozidiel do evidencie vozidiel Slovenskej republiky, a to najmä na absolvovanie kontroly originality, technickej kontroly, emisnej kontroly, prípadne na vykonanie opráv na vozidle a následne konania na okresnom úrade. Územná platnosť slovenských prevozných značiek je Slovenská republika. V cene je zahrnuté PZP a slovenská diaľničná známka. Vrátna záloha je vo výške 100 EUR.

Použitie: osobné vozidlá, nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, motocykle, prívesy a návesy

Prevozné značky do zahraničia
alebo aj značky určené na dovoz vozidiel

Prevozné značky určené na dovoz vozidiel zo zahraničia a to najme z Nemecka, Rakúska, Belgicka, Českej republiky, Poľska a ďaľších krajín (kompletný zoznam nájdete v spodnej časti stránky)  sa smú užívať len na jazdené vozidlá, ktoré sú odhlásené z evidencie a zároveň majú platnú technickú a emisnú kontrolu pokiaľ takej kontrole už podliehajú,  alebo nové vozidlá. V prípade jazdených vozidiel musia byť súčaťou dokumenty ako je odhlásený technický preukaz, nadobúdaci doklad (faktúra alebo kúpnopredajná zmluva) a doklad preukazujúci platnosť technickej a emisnej kontroly. Pokiaľ sa jedná o nové vozidla k dispozícií musí byť COC a nadobúdací doklad. Nami ponúkané prevozné značky je možné užívať vo vybraných krajinách Európskej Únie. V cene je zahrnuté PZP a slovenská diaľničná známka. Vrátna záloha je vo výške 200 EUR.

Použitie: osobné vozidlá, nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, prívesy a návesy

0+

Prihlásených vozidiel

0+

Vybavených prevozných značiek

0+

Dovezených automobilov

O kvalite naších služieb sa najlepšie dozvedáme od našich spokojných klientov. Niektorí z klientov sa o svoje skúsenosti podelili aj písomne.

Výpočet ceny za zapožičanie

Zaujíma Vás cena za prevozné značky? Vypočítajte si, aký je poplatok za ich využívanie pár klikmi. Stačí, ak v našej online kalkulačne vyplníte na aký typ vozidla prevozné značky potrebujete, v ktorej krajine ich checete využívať a na aké obdobie. V prípade dlhodobého zapožičania je možná zľava po individuálnej dohode.

* výsledná cena je len informatívna

Kontaktný formulár

Objednávka:

* výsledná cena je len informatívna

Celkový cenník pre prevozné značky

V prehľadnej tabuľke nižšie nájdete cenu za zapožičanie prevozných značiek v závislosti od dĺžky zapožičania. Pre výpočet ceny za ich zapožičanie na 15 a viac dní využite našu online kalkulačku.

Počet dní Slovensko vozidlá do 3,5 t., motocykle, prívesy/návesy Slovensko vozidlá nad 3,5 t., nákladné vozidlá Zahraničie vozidlá do 3,5 t., motocykle, prívesy/návesy Zahraničie vozidlá nad 3,5 t., nákladné vozidlá
1 deň 30 € 45 € 60 € 90 €
2 dni 30 € 45 € 80 € 120 €
3 dni 30 € 45 € 100 € 150 €
4 dni 40 € 60 € 120 € 180 €
5 dní 50 € 75 € 140 € 210 €
6 dní 60 € 90 € 160 € 240 €
7 dní 60 € 90 € 180 € 270 €
8 dní 70 € 105 € 200 € 300 €
9 dní 80 € 120 € 220 € 330 €
10 dní 90 € 135 € 240 € 360 €
11 dní 100 € 150 € 260 € 390 €
12 dní 110 € 165 € 280 € 420 €
13 dní 120 € 180 € 300 € 450 €
14 dní 120 € 180 € 320 € 480 €
15 dní kontaktujte nás kontaktujte nás kontaktujte nás kontaktujte nás

Prehľad krajín s možnosťou využitia značiek

Prevozné značky je možné využiť aj na dovoz áut zo zahraničia. K samotným prevozným značkám Vám zabezpečíme potrebné doklady s medzinárodnými certifikátmi, platným poistením v rámci Európskej únie a diaľničnou známkou v rámci Slovenskej republiky.

Prehľad krajín, v rámci ktorých je možné využiť prevozné značky: Slovensko ,Česko, Rakúsko, Nemecko, Holandsko, Francúzsko, Poľsko, Belgicko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Portugalsko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko.

Prevzatie značiek

Prevozné značky si môžete prevziať u nás osobne na pobočke v Bratislave už v deň rezervácie. Počas pracovných dní je možnosť doručenia prevozných značiek už na druhý deň prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Doručenie v rámci Slovenska je bezplatné. Okrem Slovenska je možné prevozné značky zaslať aj do zahraničia za poplatok.

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Kvalita zostáva dlho potom, ako sa zabudne na cenu. Staráme sa o prihlásenie vozidla alebo Vám dovezieme Vaše vozidlo zo zahraničia.

Filip K.

02.01.2023

Maximálna spokojnosť. Profesionálny prístup a seriózne jednanie. Určite odporúčam.

Igor D.

21.12.2022

So službami tímu z Auto na kľúč sme veľmi spokojní a rozhodne každému odporúčame. Zvlášť vysoko hodnotím perfektnú komunikáciu, čo nebýva ešte stále u nás zvykom.

Martin D.

14.12.2022

Sluzby na maximalnej urovni. Vyborna komunikacia, promptne reakcie. Vrelo odporucam.

Mária B.

09.12.2022

Auto na kľúč môžeme odporučiť ako zodpovednú, expresnú a absolútne spoľahlivú firmu, ktorá nám okolo kúpy auta vybavila absolútne všetko. Zapožičala nám prepravné značky, pripravili všetky potrebné dokumenty v absolútne top čase pre prihlásenie auta na značky a doniesli vozidlo pred naše dvere. Komunikovali s nami na úrovni a spravili pre nás maximum, napriek nepríjemnému a komplikovanému predajcovi v Nemecku. Túto firmu vrelo odporúčame, sú cenovo dostupný a doslova vždy poruke, či je sviatok alebo víkend. Ďakujeme

Ladislav J.

30.11.2022

Už nejaký čas využívam ich služby a som maximálne spokojný, ...profesionalita, korektné jednanie, flexibilita ich vystihujú....môžem len vrelo odporučiť

Erik P. A.

28.11.2022

Môžem len odporučiť. Skvelá komunikácia, prevozné značky mi vybavili aj v sobotu, ochotne mi ich aj namontovali na auto. Vrátnu zálohu mi vrátili do 2 minút od zaslania čísla účtu. Za mna 11/10!

Martin H.

22.11.2022

Odporúčam. Spoľahlivá, kvalitná a rýchla služba. Kontaktoval som spoločnosť v nedeľu večer a v pondelok skoro ráno bolo všetko nachystané, tak ako sme sa dohodli. Ďakujem za spoluprácu.

Diana O.

17.11.2022

Chcela by som poďakovať vám za vynikajúce služby, rýchlu komunikáciu a kompetentnosť. Som úplne so všetkým spokojná a aj po poskytnutí všetkých služieb ochotne pomáhajú vyriešiť rôzne záležitosti. Vôňa do autá veľmi veľmi pekná! 10/10!

Martin K.

15.11.2022

Dal som si doviezt auto a potesila ma ochota a kvalitna komunikacia. Nemecky predajca pred prevzatim omylom sposobil poskodenie laku na aute, na ktore som bol okamzite upozorneny. Autonakluc mi ponuklo viac moznosti riesenia vratane odmietnutia vozidla. Vybral som si opravu na naklady predajcu. Komunikaciu vyriesili sami, nemusel som nic riesit a o 10 dni na to som mal prihlasene auto vo velmi dobrom stave. Odporucam.

Svetlana T.

12.11.2022

Velmi profesionalne, co sme sa dohodli presne platilo, prijemna a efektivna komunikacia. Snazili sa nam maxiamalne vyjst v ustrety, aj ked to bolo na poslednu chvilu a menili sme poziadavku.

Odoberajte náš newsletter a my Vám pravidelne doručíme novinky & tipy zdarma.

Máte na nás otázku?

Zavolajte nám alebo napíšte a pokúsime sa Vám pomôcť.