Prevozné značky
už od 10 € na deň

Prevozné značky na Slovensko alebo do zahraničia na krátkodobé alebo dlhodobé zapožičanie. K prevozným značkám, často označovaným aj ako prevozky, obdržíte kompletnú a platnú dokumentáciu k bezproblémovému užívaniu. V cene je zarhnuté povinné zmluvné poistenie (PZP)  a uhradená diaľničná známka v rámci Slovenskej republiky.

Prevozné značky na Slovensko
alebo aj zvláštne evidenčné čísla typu C

Prevozné značky na Slovensko označované aj ako zvláštne evidenčné čísla typu C je možné užívať na schvaľovanie jednotlivo dovezených motorových vozidiel zo zahraničia. Použutie je možné za účelom schvaľovania dovezených vozidiel do evidencie vozidiel Slovenskej republiky, a to najmä na absolvovanie kontroly originality, technickej kontroly, emisnej kontroly, prípadne na vykonanie opráv na vozidle a následne konania na okresnom úrade. Územná platnosť slovenských prevozných značiek je Slovenská republika. V cene je zahrnuté PZP a slovenská diaľničná známka. Vrátna záloha je vo výške 100 EUR.

Použitie: osobné vozidlá, nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, motocykle, prívesy a návesy

Prevozné značky do zahraničia
alebo aj značky určené na dovoz vozidiel

Prevozné značky určené na dovoz vozidiel zo zahraničia a to najme z Nemecka, Rakúska, Belgicka, Českej republiky, Poľska a ďaľších krajín (kompletný zoznam nájdete v spodnej časti stránky)  sa smú užívať len na jazdené vozidlá, ktoré sú odhlásené z evidencie a zároveň majú platnú technickú a emisnú kontrolu pokiaľ takej kontrole už podliehajú,  alebo nové vozidlá. V prípade jazdených vozidiel musia byť súčaťou dokumenty ako je odhlásený technický preukaz, nadobúdaci doklad (faktúra alebo kúpnopredajná zmluva) a doklad preukazujúci platnosť technickej a emisnej kontroly. Pokiaľ sa jedná o nové vozidla k dispozícií musí byť COC a nadobúdací doklad. Nami ponúkané prevozné značky je možné užívať vo vybraných krajinách Európskej Únie. V cene je zahrnuté PZP a slovenská diaľničná známka. Vrátna záloha je vo výške 200 EUR.

Použitie: osobné vozidlá, nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, prívesy a návesy

0+

Prihlásených vozidiel

0+

Vybavených prevozných značiek

0+

Dovezených automobilov

O kvalite naších služieb sa najlepšie dozvedáme od našich spokojných klientov. Niektorí z klientov sa o svoje skúsenosti podelili aj písomne.

Výpočet ceny za zapožičanie

Zaujíma Vás cena za prevozné značky? Vypočítajte si, aký je poplatok za ich využívanie pár klikmi. Stačí, ak v našej online kalkulačne vyplníte na aký typ vozidla prevozné značky potrebujete, v ktorej krajine ich checete využívať a na aké obdobie. V prípade dlhodobého zapožičania je možná zľava po individuálnej dohode.

* výsledná cena je len informatívna

Kontaktný formulár

Objednávka:

* výsledná cena je len informatívna

Celkový cenník pre prevozné značky

V prehľadnej tabuľke nižšie nájdete cenu za zapožičanie prevozných značiek v závislosti od dĺžky zapožičania. Pre výpočet ceny za ich zapožičanie na 15 a viac dní využite našu online kalkulačku.

Počet dní Slovensko vozidlá do 3,5 t., motocykle, prívesy/návesy Slovensko vozidlá nad 3,5 t., nákladné vozidlá Zahraničie vozidlá do 3,5 t., motocykle, prívesy/návesy Zahraničie vozidlá nad 3,5 t., nákladné vozidlá
1 deň 30 € 45 € 60 € 90 €
2 dni 30 € 45 € 80 € 120 €
3 dni 30 € 45 € 100 € 150 €
4 dni 40 € 60 € 120 € 180 €
5 dní 50 € 75 € 140 € 210 €
6 dní 60 € 90 € 160 € 240 €
7 dní 60 € 90 € 180 € 270 €
8 dní 70 € 105 € 200 € 300 €
9 dní 80 € 120 € 220 € 330 €
10 dní 90 € 135 € 240 € 360 €
11 dní 100 € 150 € 260 € 390 €
12 dní 110 € 165 € 280 € 420 €
13 dní 120 € 180 € 300 € 450 €
14 dní 120 € 180 € 320 € 480 €
15 dní kontaktujte nás kontaktujte nás kontaktujte nás kontaktujte nás

Prehľad krajín s možnosťou využitia značiek

Prevozné značky je možné využiť aj na dovoz vozidiel zo zahraničia. K samotným prevozným značkám Vám zabezpečíme potrebné doklady s medzinárodnými certifikátmi, platným poistením v rámci Európskej únie a diaľničnou známkou v rámci Slovenskej republiky.

Prehľad krajín, v rámci ktorých je možné využiť prevozné značky: Slovensko ,Česko, Rakúsko, Nemecko, Holandsko, Francúzsko, Poľsko, Belgicko, Chorvátsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Portugalsko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko.

Prevzatie značiek

Prevozné značky si môžete prevziať u nás osobne na pobočke v Bratislave už v deň rezervácie. Počas pracovných dní je možnosť doručenia prevozných značiek už na druhý deň prostredníctvom kuriérskej spoločnosti. Doručenie v rámci Slovenska je bezplatné. Okrem Slovenska je možné prevozné značky zaslať aj do zahraničia za poplatok.

Čo o nás hovoria naši zákazníci

Kvalita zostáva dlho potom, ako sa zabudne na cenu. Staráme sa o prihlásenie vozidla alebo Vám dovezieme Vaše vozidlo zo zahraničia.

Jaroslav B.

29.04.2022

Oslovil som túto firmu pri dovoze auta, ochotne mi poradili a pripravili najlepšie riešenie. Veľmi som bol spokojný a môžem len odporučiť.

Martin B.

19.06.2020

Perfect service, highly professional !!! THANK YOU

Radovan U.

16.06.2022

Dal som si doviezť auto od danej firmy pre manželku :) bola veľmi spokojná a teda samozrejme aj ja :) Auto bolo preverené a technický v poriadku. V minulosti som riešil spoluprácu s viacerými firmami ohľadom dovozu áut, avšak voľba spolupracovať s firmou Auto na kľúč hodnotím ako najlepšie rozhodnutie. Teším sa na ďalšiu spoluprácu :).

Slavka V.

29.09.2021

Absolutne prvotriedne a profesionalne sluzby. To co slubili aj presne dodrzali. Dokonca, aj z nasej strany nestandardne poziadavky im nerobili problem. Opat by som si ich sluzby objednala.

Peter B.

29.12.2021

Tak ako som na začiatku pochyboval o ich službách, tak som bol na konci celého procesu maximálne spokojný. Rýchle jednanie, profesionálny a osobitý prístup, ochota a chuť pomôcť. Auto dovezené a vybavené za necelé 2 týždne. Kto by si chcel nechať niečo priviesť, určite odporúčam Auto na kľúč. Trochu vyššia cena za služby ale je to kompenzované prístupom k zákazníkovi.

Dobromír T.

26.11.2020

Vysoka profesionalita. Ferove ceny. Dodrzanie dohodnutych terminov. Vozidlo bolo dovezene bez problemov, aj prihlasene. Maximalna spokojnost. Odporucam!

Milan B.

01.03.2021

Kto potrebuje prevozné značky, môžem túto firmu len odporučiť, rýchle jednanie, dobré ceny, výborný prístup a ochota poradiť.

Samuel V.

10.01.2022

Jednoducha komunikacia, velmi ustretovy. Vrelo odporucam !

Bibiana B.

12.11.2021

Uzasny servis a poradenstvo! Pan Scelina a jeho tim su absolutni profesionali, nesmierne trpezlivi, ochotni poradit, promptne reagujuci na hocijaku drobnu otazku alebo poziadavku, mladi chalani ktorych ocividne bavi co robia. Dala som si cez nich doviezt elektromobil z Nemecka, perfektny servis za rozumnu cenu, som velmi stastna ze som natrafila zrovna na nich. Este raz dakujem!

Peter G.

05.03.2022

spokojnost. korektne jednanie, ak potrebujete doviezt auto zo zahranicia ste na spravnej adrese.

Odoberajte náš newsletter a my Vám pravidelne doručíme novinky & tipy zdarma.

Máte na nás otázku?

Zavolajte nám alebo napíšte a pokúsime sa Vám pomôcť.